Bu burçlar, depresyona daha yatkındır…

Balık

Bu sıralamanın tartışmasız 1 numarası Balık burcunun temsilcileridir. Hayatları istedikleri yönde gitmediğinde derin bir depresyona girme riskleri yüksektir. Aslında kendilerine bağlı olmayan şeyler için kendilerini suçlamak ve çoğu zaman gerçekliğin dışında yaşamak onların karakteristik özelliğidir. Aslında hayata dair hayal kırıklığı yaşamalarının sebebi kendilerine ait bir dünyada yaşamaları ve pembe gözlüklerle bakmalarıdır. Gerçekle yüzleştikleri an onlar için son derece acı verici olabilir.

Yengeç

Yengeç sinekten fil yapmayı sever. Özellikle hayatında kötü bir şey olduğunda ya da gelecekten emin olmadığında. Daha sonra kasvetli ve depresyona girer. Bu duygusal durumun üstesinden gelmek için sevgiye ve tanınmaya ihtiyaçları vardır. Genel olarak burçların en duygusal burçları arasındadırlar ve kendilerini güvende hissetmediklerinde paniğe kapılırlar ve endişelenirler.

İkizler

İkizler ruh hallerini saatler içinde değiştirme eğilimindedir. Onlar duyguların zirveye çıktığı karmaşık insanlardır. Krizde olduklarını fark etmek kolaydır. Konuşkanlıklarından eser yok ve sanki ıslak bir bezle vurulmuş gibi yürüyorlar. Kolayca depresyona girebilecekleri bir sır değil. Özellikle “sıkıcı rutin” – ev iş – kısır döngüsüne düştüklerinde. Fikirlerini özgürce hayata geçirememek onları depresyona iter.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir