Oğuzhan Uğur’dan Dilan-Engin Polat çiftine “Titan” göndermesi: yeni nesil internet tokatlamacılığının sembolü olacaklar

Babala TV’nin kurucusu, fenomen Oğuzhan Uğur, binlerce kişiyi dolandırdığı için hapse giren Titan Saadet Zinciri’nin yöneticisi Kenan Şeranoğlu’nun 31. yaş gününde verdiği partinin 90’lı yıllarda büyük yankı uyandıran görüntülerini paylaşıp Dilan-Engin Polat çiftine gönderme yaptı.

Binlerce kişiyi dolandıran Titan Saadet Zinciri’nin yöneticisi Kenan Şeranoğlu’nun döneme damga vuran doğum günü partisini sosyal medya hesabından paylaşan Uğur, şu notu düştü:

“Günlerdir telefonu açtığım an Polat’ların yeni bir görgüsüzlük videosuyla karşılaşıyorum. Yani o uçak videosuna gelene kadar ne acayip videolar çekmişler, hiç dikkate alınmamış. Hatta alkışlanmışlar. Titan zincirini patlatan doğum günü partisini hatırlıyorum. Tek parti, tek video. Halk tepki verdi ve anında patlattılar zinciri. Düşün… O zamanlar Tivitır falan da yoktu. Cebimize giren ele, bizden az çalışıp bizden çok yiyene hissizleştik mi yıllar geçtikçe, ne oldu acaba? Ne olursa olsun Polat’lar yeni nesil internet tokatlamacılığının sembolü olacaklar bence. Sosyal mecralarda bir sürü Polatımsı var çünkü, büyük ihtimalle önümüzdeki dönemde daha çok isim duyacak, daha çok dava izleyeceğiz. Her olayın sonunda Polat’ları anacak, her peçeteye selpak der gibi, her krem satan cukkacıya Polatçılık diyeceğiz. Elbette yıllar önce Titan sayesinde saadet zincirini öğrenen canım ülkem, tüm tecrübesine rağmen Çiftlik Bank mağduru olmayı bırakmayacak, yeni polatlara layk atmayı ihmal etmeyecektir ama olsun… En azından bu davalar sayesinde artık kimse gözümüze dolar fırlatamayacak sanal alemde.  (Titan’ı hatırlayan net yaşlıdır bu arada. Üzgünüm.)”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir