Samsung CES 2024’te Gaming Hub kontrolcüsünü ve partnerlik programını tanıttı!

Consumer Electronics Show (Tüketici Elektroniği Fuarı) ya da kısa adıyla CES bu yıl da en yeni ürünlere ve teknolojilere ev sahipliği yapıyor. Samsung, dünyaca ünlü firmaların yeni ürünlerini ve teknolojilerini vitrine çıkardığı fuarda Gaming Hub kontrolcüsünü ve partnerlik programını tanıttı.

Samsung, Gaming Hub kontrolcüsünü ve partnerlik programını tanıttı

Samsung, CES 2024′te bulut tabanlı oyun hizmeti Gaming Hub için yeni kontrolcüsünü tanıttı. Markanın Performance Designed Products (PDP) adlı oyun aksesuarı sağlayıcısıyla yaptığı iş birliğiyle ürettiği kontrolcüye Replay Midnight Blue adının verildiğini belirtelim.

İlgili kontrolcüye bakıldığında dikkatleri çeken ilk detayın ”Designed for Samsung Gaming Hub” logosu olduğunu söyleyebiliriz. Bu, Güney Koreli markanın partner programı konumunda. Dahası, bu ortaklıklarla üretilen ürünlerin Samsung cihazlarda uyumluluk, kalite, performans, emniyet ve güvenlik açısından test edildiğini ve kullanıcılara en iyi deneyimi sunacağını garanti ediyor.

Samsung ve PDP ortaklığıyla üretilen Replay Midnight Blue kontrolcüsü de bu program adı altında çıkış yapan ürünlerden birisi. Tasarım açısından Xbox kumandalarına benzerlik gösteren kablosuz kontrolcü şarj başına 40 saate kadar kesintisiz oynama süresi sunuyor. Bunun yanı sıra düşük gecikmeli Bluetooth bağlantısı ve direkt olarak Gaming Hub’a erişim sağlayan yerleşik bir düğme gibi özelliklere de sahip. An itibariyle üretim ortağı PDP ve Amazon gibi platformlarda ön siparişe açılan cihazın fiyatı ise 49.99 dolar.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir